מוקד המועצה: 08-6257900

חברות הילדים א'-ג'

בתאריך 1.9.18 תפתחנה מערכות החינוך החברתי, תחת אחריות המועצה, בישובים גבעות בר, נבטים ויחדיו.

בישובים אלו תופעל, עם סיום יום הלימודים הפורמאלי, תכנית ניצנים חמישה ימים בשבוע, בין השעות 13:30-16:30 . התכנית כוללת הזנה מלאה וחוג לכל ילד.

בשנת הלימודים הקרובה, אגף החינוך במועצה יקיים מודל פעילות חדש לחברות הילדים בישובים, למען שיפור השירות הניתן בהן, כמו גם מתן מענה איכותי ומותאם יותר לצרכים המשתנים של הישובים השונים .

בין הישגי המודל החדש, חשוב לציין: ליווי של פסיכולוג חינוכי לצוותי ההדרכה של ילדי א-ג, תוספת כוח אדם בישוב וחיזוק נושא שילובם של הילדים הדיפרנציאלים במערכות היישוביות.

תושבי יחדיו – ליחצו כאן להורדת חוברת הרישום לחברות הילדים א'-ג'

תושבי גבעות בר – ליחצו כאן להורדת חוברת הרישום לחברות הילדים א'-ג'

 

 

 

תכנית החממה

בשנת הלימודים תשע"ט, תיפתח לראשונה תכנית למתבגרים צעירים בגילאי ד'-ו' ביישובים גבעות בר נבטים ומושבי יחדיו: "החממה".

התוכנית מציעה לילדים בגילאים אלו מסגרת פחות עמוסה ומחייבת לאחר הלימודים, המאפשרת בחירה בין תחומי פנאי ועניין שונים בהתאם לרצון הילד והמשפחה, ועבודה בוגרת ועצמאית יותר.

המסגרת פועלת רק לאחר סיום יום הלימודים ומהווה חלופה משמעותית ומהנה יותר לחברת ילדים לגילאים אלו. תכנית זו פועלת בימי לימודים בלבד, ולא תופעל במהלך חופשות (התעדכנו בפעילויות לזמן חופשות בפרסומים בישובכם, לקראת החגים).

בשנת הלימודים הקרובה, שכבות ד-ו יסיימו את יום הלימודים מדי יום בשעה 13:30, מלבד בימי שני, בהם יסיימו בשעה 15:05.

במסגרת תכנית "החממה" אנו מציעים לילדיכם ומגוון פעילויות ותכנים במהלך השבוע, כמו גם אפשרות לקבלת ארוחה חמה לפני כל יום פעילות (א,ג-ה) בתוספת תשלום שנתי.

תושבי יחדיו – ליחצו כאן להורדת התוכנית המלאה

תושבי גבעות בר – ליחצו כאן להורדת התוכנית המלאה